django-filebrowser - en to sl_SI translation catalogue (83 entries)

en: Action applied successfully to '%s'
sl_SI: Operacija uspešno izvedena na '%s'

en: Flip horizontal
sl_SI: Obrni horizontalno

en: Flip vertical
sl_SI: Obrni vertikalno

en: Rotate 90° CW
sl_SI: Rotiraj 90° v smeri urinega kazalca

en: Rotate 90° CCW
sl_SI: Rotiraj 90° v nasprotni smeri urinega kazalca

en: Rotate 180°
sl_SI: Rotiraj 180°

en: The requested Folder does not exist.
sl_SI: Zahtevana Mapa ne obstaja.

en: The requested File does not exist.
sl_SI: Zahtevana Datoteka ne obstaja.

en: You do not have permission to access this file!
sl_SI: Nimaš pravic za dostop do te datoteke!

en: Extension %(ext)s is not allowed. Only %(allowed)s is allowed.
sl_SI: Končnica %(ext)s ni dovoljena. Samo %(allowed)s spadajo pod dovoljene.

en: Name
sl_SI: Ime

en: Only letters, numbers, underscores, spaces and hyphens are allowed.
sl_SI: Samo črke, številke, podčrtaji, presledki in pomišljaji so dovoljeni.

en: The Folder already exists.
sl_SI: Mapa že obstaja.

en: Actions
sl_SI: Operacije

en: The File already exists.
sl_SI: Datoteka že obstaja.

en: Folder
sl_SI: Mapa

en: Image
sl_SI: Slika

en: Document
sl_SI: Dokument

en: Audio
sl_SI: Zvok

en: FileBrowser
sl_SI: Brskalnik datotek

en: The Folder %s was successfully created.
sl_SI: Mapa %s je bila uspešno ustvarjena.

en: Permission denied.
sl_SI: Nimaš potrebnih pravic.

en: Error creating folder.
sl_SI: Napaka pri ustvarjanju mape.

en: New Folder
sl_SI: Nova mapa

en: Select files to upload
sl_SI: Izberi datoteke za naložiti

en: Upload
sl_SI: Naloži

en: Confirm delete
sl_SI: Potrdi izbris

en: Successfully deleted %s
sl_SI: Uspešno izbirsan %s

en: Renaming was successful.
sl_SI: Preimenovanje je bilo uspešno.

en: Error.
sl_SI: Napaka.

en: Currently
sl_SI: Trenutno

en: Change
sl_SI: Spremeni

en: Clear
sl_SI: Ponastavi

en: Please correct the following errors.
sl_SI: Prosim, popravi naslednje napake.

en: The Name will be converted to lowercase. Spaces will be replaced with underscores.
sl_SI: Ime bo spremenjeno v male črke. Presledki bodo zamenjani z podčrtaji.

en: Submit
sl_SI: Potrdi

en: File not found
sl_SI: Datoteka ne obstaja

en: Are you sure you want to delete "%(escaped_object)s"? All of the following items will be deleted:
sl_SI: Si prepričan, da želiš pobrisati "%(escaped_object)s"? Naslednji elementi bodo pobrisani:

en: ... and %(escaped_object)s more Files.
sl_SI: ... in %(escaped_object)s več Datotek.

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Yes, I'm sure
sl_SI: Da, sem prepričan

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: Folder Information
sl_SI: Informacije o mapi

en: Date
sl_SI: Datum

en: File Information
sl_SI: Informacije o datoteki

en: Filesize
sl_SI: Velikost datoteke

en: Size
sl_SI: Velikost

en: Image Versions
sl_SI: Različice Slik

en: Thumbnail
sl_SI: Predogledna sličica

en: View Image
sl_SI: Odpri Sliko

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Save and continue editing
sl_SI: Shrani in nadaljuj z urejanjem

en: Failed
sl_SI: Napaka

en: {file} has invalid extension. Only {extensions} are allowed.
sl_SI: {file} ima nepravilno končnico. Samo {extensions} so dovoljene.

en: {file} is too large, maximum file size is {sizeLimit}.
sl_SI: {file} je prevelika, maksimalna velikost je {sizeLimit}.

en: {file} is too small, minimum file size is {minSizeLimit}.
sl_SI: {file} je premajhna, minimalna velikost je {minSizeLimit}.

en: {file} is empty, please select files again without it.
sl_SI: {file} je prazna, izberite drugo.

en: The files are being uploaded, if you leave now the upload will be cancelled.
sl_SI: Datoteke se nalagajo, ne zapustite preden je končano.

en: Please enable Javascript to upload files.
sl_SI: Vključite Javascript za nalaganje datotek.

en: Help
sl_SI: Pomoč

en: Allowed
sl_SI: Dovoljeni

en: Max. Filesize
sl_SI: Največja dovoljena velikost

en: Filename
sl_SI: Ime datoteke

en: Home
sl_SI: Domov

en: Select
sl_SI: Izberi

en: Versions
sl_SI: Verzije

en: By Date
sl_SI: Po datumu

en: Any Date
sl_SI: Kadarkoli

en: Today
sl_SI: Danes

en: Past 7 days
sl_SI: Zadnjih 7 dni

en: This Month
sl_SI: Trenutni mesec

en: This year
sl_SI: Trenutno leto

en: By Type
sl_SI: Po Tipu

en: All
sl_SI: Vsi

en: result
sl_SI: zadetek

en: results
sl_SI: zadetki

en: total
sl_SI: skupaj

en: Type
sl_SI: Tip

en: Results
sl_SI: Zadetki

en: %(counter)s result | %(counter)s results
sl_SI[0]: %(counter)s zadetek
sl_SI[1]: %(counter)s zadetka
sl_SI[2]: %(counter)s zadetki
sl_SI[3]: %(counter)s zadetkov

en: %(full_result_count)s total
sl_SI: %(full_result_count)s skupaj

en: Search
sl_SI: Išči
