django-filebrowser - en to sk translation catalogue (89 entries)

en: Action applied successfully to '%s'
sk: Akcia bola úspešne aplikovaná na '%s'

en: Flip horizontal
sk: Preklopiť vodorovne

en: Flip vertical
sk: Preklopiť zvisle

en: Rotate 90° CW
sk: Otočiť o 90° v smere hodinových ručičiek

en: Rotate 90° CCW
sk: Otočiť o 90° proti smeru hodinových ručičiek

en: Rotate 180°
sk: Otočiť o 180°

en: Error finding Upload-Folder (site.storage.location + site.directory). Maybe it does not exist?
sk: Chyba pri zisťovaní Zložky-pre-nahrávanie (site.storage.location + site.directory). Možno cesta neexistuje?

en: The requested Folder does not exist.
sk: Požadovaná zložka neexistuje.

en: The requested File does not exist.
sk: Požadovaný súbor neexistuje.

en: You do not have permission to access this file!
sk: Nemáte oprávnenie pre prístup na tento súbor!

en: Extension %(ext)s is not allowed. Only %(allowed)s is allowed.
sk: Prípona %(ext)s nieje povolená. Iba %(allowed)s je povolené.

en: Name
sk: Názov

en: Only letters, numbers, underscores, spaces and hyphens are allowed.
sk: Povolené sú len písmená, čísla, podčiarky, medzery a pomlčky.

en: The Folder already exists.
sk: Zložka už existuje.

en: Actions
sk: Akcie

en: The File already exists.
sk: Súbor už existuje.

en: Folder
sk: Zložka

en: Image
sk: Obrázok

en: Video
sk: Obraz

en: Document
sk: Dokument

en: Audio
sk: Zvuk

en: FileBrowser
sk: Prehliadač Súborov

en: The Folder %s was successfully created.
sk: Zložka %s bola úspešne vytvorená.

en: Permission denied.
sk: Povolenie odmietnuté.

en: Error creating folder.
sk: Chyba pri vytváraní zložky.

en: New Folder
sk: Nová Zložka

en: Select files to upload
sk: Vyberte súbory pre nahranie

en: Upload
sk: Nahrať

en: Confirm delete
sk: Potvrďte vymazanie

en: Successfully deleted %s
sk: Úspešne vymazané %s

en: Renaming was successful.
sk: Premenovanie bolo úspešné.

en: Error.
sk: Chyba.

en: Currently
sk: Aktuálne

en: Change
sk: Zmeniť

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Please correct the following errors.
sk: Opravte nasledovné chyby.

en: The Name will be normalized by converting or stripping all non-standard characters.
sk: Meno bude normalizované prevodom alebo odstránením všetkých neštandardných znakov.

en: The Name will be converted to lowercase. Spaces will be replaced with underscores.
sk: Názov bude prevedený na malé písmená. Medzery budú nahradené podčiarkami.

en: Submit
sk: Potvrdiť

en: File not found
sk: Súbor sa nenašiel

en: Are you sure you want to delete "%(escaped_object)s"? All of the following items will be deleted:
sk: Ste si istí, že chcete vymazať "%(escaped_object)s"? Všetky nasledovné položky budú vymazané:

en: ... and %(escaped_object)s more Files.
sk: ... a %(escaped_object)s viac Súborov.

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Yes, I'm sure
sk: Áno, Som si istý

en: Edit
sk: Upraviť

en: Folder Information
sk: Informácie o Zložke

en: Date
sk: Dátum

en: File Information
sk: Informácie o Súbore

en: URL
sk: URL Adresa

en: Filesize
sk: Veľkosť Súboru

en: Size
sk: Veľkosť

en: Image Versions
sk: Verzie Obrázku

en: Thumbnail
sk: Náhľad

en: View Image
sk: Zobraziť Obrázok

en: Delete
sk: Vymazať

en: Save
sk: Uložiť

en: Save and continue editing
sk: Uložiť a pokračovať v úpravách

en: Drop files here to upload
sk: Vyberte súbory k nahratiu

en: Upload a file
sk: Nahrať

en: Failed
sk: Neúspešný

en: {file} has invalid extension. Only {extensions} are allowed.
sk: {file} má nesprávnu koncovku. Iba {extensions} sú povolené.

en: {file} is too large, maximum file size is {sizeLimit}.
sk: {file} je príliš veľký, maximálna veľkosť súboru je {sizeLimit}.

en: {file} is too small, minimum file size is {minSizeLimit}.
sk: {file} je príliš malý, minimálna veľkosť súboru je {minSizeLimit}.

en: {file} is empty, please select files again without it.
sk: {file} je prázdny, vyberte súbory znovu bez neho.

en: The files are being uploaded, if you leave now the upload will be cancelled.
sk: Súbory sa nahrávajú, ak teraz opustíte stránku nahrávanie bude zrušené.

en: Please enable Javascript to upload files.
sk: Pre nahrávanie súborov prosím povoľte Javascript.

en: Help
sk: Pomoc

en: Allowed
sk: Povolené

en: Max. Filesize
sk: Max. Veľkosť

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Home
sk: Domov

en: Select
sk: Vybrať

en: Versions
sk: Verzie

en: By Date
sk: Podľa Dátumu

en: Any Date
sk: Hociktorý Dátum

en: Today
sk: Dnes

en: Past 7 days
sk: Posledných 7 dní

en: This Month
sk: Tento Mesiac

en: This year
sk: Tento Rok

en: By Type
sk: Podľa Typu

en: All
sk: Všetky

en: result
sk: výsledok

en: results
sk: výsledky

en: total
sk: celkovo

en: Type
sk: Typ

en: Results
sk: Výsledky

en: %(counter)s result | %(counter)s results
sk[0]: %(counter)s výsledok
sk[1]: %(counter)s výsledky
sk[2]: %(counter)s výsledky
sk[3]: %(counter)s výsledky

en: %(full_result_count)s total
sk: %(full_result_count)s celkovo

en: Search
sk: Vyhľadávanie
