django-filebrowser - en to pl_PL translation catalogue (85 entries)

en: Action applied successfully to '%s'
pl_PL: Akcja pomyślnie zastosowana do '%s'

en: Flip horizontal
pl_PL: Odbij w poziomie

en: Flip vertical
pl_PL: Odbij w pionie

en: Rotate 90° CW
pl_PL: Obróć o 90° w prawo

en: Rotate 90° CCW
pl_PL: Obróć o 90° w lewo

en: Rotate 180°
pl_PL: Obróć o 180°

en: The requested Folder does not exist.
pl_PL: Żądany folder nie istnieje.

en: The requested File does not exist.
pl_PL: Żądany plik nie istnieje.

en: You do not have permission to access this file!
pl_PL: Nie masz uprawnień dostępu do tego pliku!

en: Extension %(ext)s is not allowed. Only %(allowed)s is allowed.
pl_PL: Rozszerzenie %(ext)s nie jest dozwolone. Tylko %(allowed)s jest dozwolone.

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: Only letters, numbers, underscores, spaces and hyphens are allowed.
pl_PL: Tylko litery, cyfry, podkreślenia, spacje i myślniki są dozwolone.

en: The Folder already exists.
pl_PL: Folder już istnieje.

en: Actions
pl_PL: Akcje

en: The File already exists.
pl_PL: Plik już istnieje.

en: Image
pl_PL: Obraz

en: Video
pl_PL: Wideo

en: Document
pl_PL: Dokument

en: The Folder %s was successfully created.
pl_PL: Folder %s został pomyślnie utworzony.

en: Permission denied.
pl_PL: Brak dostępu.

en: Error creating folder.
pl_PL: Błąd podczas tworzenia folderu.

en: New Folder
pl_PL: Nowy folder

en: Select files to upload
pl_PL: Wybierz pliki do przesłania

en: Upload
pl_PL: Prześlij

en: Confirm delete
pl_PL: Potwierdź usunięcie

en: Successfully deleted %s
pl_PL: Pomyślnie usunięto %s

en: Renaming was successful.
pl_PL: Zmiana nazwy powiodła się.

en: Error.
pl_PL: Błąd.

en: Currently
pl_PL: Obecnie

en: Change
pl_PL: Zmiana

en: Clear
pl_PL: Wyczyść

en: Please correct the following errors.
pl_PL: Proszę poprawić następujące błędy.

en: The Name will be normalized by converting or stripping all non-standard characters.
pl_PL: Nazwa zostanie znormalizowana przez zmianę lub usunięcie znaków niestandardowych.

en: The Name will be converted to lowercase. Spaces will be replaced with underscores.
pl_PL: Nazwa zostanie zamieniona na małe litery. Spacje zostaną zastąpione przez podkreślenia.

en: Submit
pl_PL: Wyślij

en: File not found
pl_PL: Nie znaleziono pliku

en: Are you sure you want to delete "%(escaped_object)s"? All of the following items will be deleted:
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć "%(escaped_object)s"? Wszystkie wymienione pozycje będą usunięte:

en: ... and %(escaped_object)s more Files.
pl_PL: ... i %(escaped_object)s więcej plików.

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Yes, I'm sure
pl_PL: Tak, jestem pewien

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Folder Information
pl_PL: Informacje o folderze

en: Date
pl_PL: Data

en: File Information
pl_PL: Informacje o pliku

en: Filesize
pl_PL: Rozmiar pliku

en: Size
pl_PL: Rozmiar

en: Image Versions
pl_PL: Wersje obrazu

en: Thumbnail
pl_PL: Miniatura

en: View Image
pl_PL: Zobacz obraz

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: Save and continue editing
pl_PL: Zapisz i kontynuuj edycję

en: Drop files here to upload
pl_PL: Wybierz pliki do przesłania

en: Upload a file
pl_PL: Prześlij

en: Failed
pl_PL: Niepowodzenie

en: {file} has invalid extension. Only {extensions} are allowed.
pl_PL: {file} ma nieprawidłowe rozszerzenie. Tylko {extensions} są dozwolone.

en: {file} is too large, maximum file size is {sizeLimit}.
pl_PL: {file} jest zbyt duży, maksymalny rozmiar pliku to {sizeLimit}.

en: {file} is too small, minimum file size is {minSizeLimit}.
pl_PL: {file} jest za mały, minimalny rozmiar to {minSizeLimit}.

en: {file} is empty, please select files again without it.
pl_PL: {file} jest pusty, wybierz pliki ponownie bez niego.

en: The files are being uploaded, if you leave now the upload will be cancelled.
pl_PL: Pliki są wysyłane, jeśli przerwiesz teraz wysyłanie zostanie anulowane.

en: Please enable Javascript to upload files.
pl_PL: Proszę włączyć JavaScript, aby przesłać pliki.

en: Help
pl_PL: Pomocy

en: Allowed
pl_PL: Dozwolony

en: Max. Filesize
pl_PL: Max. Rozmiar

en: Filename
pl_PL: Nazwa pliku

en: Home
pl_PL: Strona główna

en: Select
pl_PL: Wybierz

en: Versions
pl_PL: Wersje

en: Filter
pl_PL: Filtr

en: By Date
pl_PL: Według daty

en: Any Date
pl_PL: Dowolna data

en: Today
pl_PL: Dzisiaj

en: Past 7 days
pl_PL: Ostatnie 7 dni

en: This Month
pl_PL: W tym miesiącu

en: This year
pl_PL: W tym roku

en: By Type
pl_PL: Według typu

en: All
pl_PL: Wszystko

en: result
pl_PL: wynik

en: results
pl_PL: wyniki

en: total
pl_PL: całkowity

en: Type
pl_PL: Typ

en: Results
pl_PL: Wyniki

en: %(counter)s result | %(counter)s results
pl_PL[0]: %(counter)s wynik
pl_PL[1]: %(counter)s wyników
pl_PL[2]: %(counter)s wyniki
pl_PL[3]: %(counter)s wyniki

en: %(full_result_count)s total
pl_PL: razem %(full_result_count)s

en: Search
pl_PL: Szukaj
