django-filebrowser - en to nb translation catalogue (86 entries)

en: Action applied successfully to '%s'
nb: Handlingen ble kjørt på '%s'

en: Flip horizontal
nb: Flipp horisontalt

en: Flip vertical
nb: Flipp vertikalt

en: Rotate 90° CW
nb: Roter 90° med klokken

en: Rotate 90° CCW
nb: Roter 90° mot klokken

en: Rotate 180°
nb: Roter 180°

en: Error finding Upload-Folder (site.storage.location + site.directory). Maybe it does not exist?
nb: Feil under leting etter opplastingsmappe (site.storage.location + site.directory). Kanskje den ikke eksisterer?

en: The requested Folder does not exist.
nb: Mappen du leter etter eksisterer ikke.

en: The requested File does not exist.
nb: Filen du leter etter eksisterer ikke.

en: You do not have permission to access this file!
nb: Du har ikke de nødvendige rettighetene for å se denne filen!

en: Extension %(ext)s is not allowed. Only %(allowed)s is allowed.
nb: Filendelsen %(ext)s er ikke tillatt. Kun %(allowed)s kan brukes.

en: Name
nb: Navn

en: Only letters, numbers, underscores, spaces and hyphens are allowed.
nb: Kun bokstaver, tall, understreker, mellomrom og bindestreker er tillatt.

en: The Folder already exists.
nb: Mappen eksisterer allerede.

en: Actions
nb: Handlinger

en: The File already exists.
nb: Filen eksisterer allerede.

en: Folder
nb: Mappe

en: Image
nb: Bilde

en: Document
nb: Dokument

en: Audio
nb: Lyd

en: FileBrowser
nb: Filbehandler

en: The Folder %s was successfully created.
nb: Mappen %s har blitt opprettet.

en: Permission denied.
nb: Ikke tilgang.

en: Error creating folder.
nb: Feil under oppretting av mappe.

en: New Folder
nb: Ny mappe

en: Select files to upload
nb: Velg filene du vil laste opp

en: Upload
nb: Last opp

en: Confirm delete
nb: Bekreft sletting

en: Successfully deleted %s
nb: Vellykket fjerning av %s

en: Renaming was successful.
nb: Endring av navn var vellykket.

en: Error.
nb: Feil.

en: Currently
nb: For øyeblikket

en: Change
nb: Rediger

en: Clear
nb: Tøm

en: Please correct the following errors.
nb: Vennligst rett opp i følgende feil.

en: The Name will be normalized by converting or stripping all non-standard characters.
nb: Navnet vil bli normalisert ved å konvertere eller klippe ut alle ikke-vanlige tegn.

en: The Name will be converted to lowercase. Spaces will be replaced with underscores.
nb: Navnet vil bli omgjort til små bokstaver. Mellomrom blir erstattet med understreker.

en: Submit
nb: Send inn

en: File not found
nb: Filen ble ikke funnet

en: Are you sure you want to delete "%(escaped_object)s"? All of the following items will be deleted:
nb: Er du sikker på at du vil slette "%(escaped_object)s"? Alle disse filene vil bli slettet:

en: ... and %(escaped_object)s more Files.
nb: ... og %(escaped_object)s flere filer.

en: Cancel
nb: Avbryt

en: Yes, I'm sure
nb: Ja, jeg er sikker

en: Edit
nb: Rediger

en: Folder Information
nb: Mappeinformasjon

en: Date
nb: Dato

en: File Information
nb: Filinformasjon

en: Filesize
nb: Filstørrelse

en: Size
nb: Størrelse

en: Image Versions
nb: Bildeversjoner

en: Thumbnail
nb: Miniatyrbilde

en: View Image
nb: Se bilde

en: Delete
nb: Slett

en: Save
nb: Lagre

en: Save and continue editing
nb: Lagre og fortsett å redigere

en: Drop files here to upload
nb: Slipp filer her for å laste opp

en: Upload a file
nb: Last opp en fil

en: Failed
nb: Feilet

en: {file} has invalid extension. Only {extensions} are allowed.
nb: {file} har en ugyldig filendelse. Kun {extensions} er tillatt.

en: {file} is too large, maximum file size is {sizeLimit}.
nb: {file} er for stor, maksimal filstørrelse er {sizeLimit}.

en: {file} is too small, minimum file size is {minSizeLimit}.
nb: {file} er for liten, minimal filstørrelse er {minSizeLimit}.

en: {file} is empty, please select files again without it.
nb: {file} er tom, vennligst velg filer på nytt, uten denne filen.

en: The files are being uploaded, if you leave now the upload will be cancelled.
nb: Filene blir lastet opp. Hvis du forlater siden nå, vil opplastingen bli avbrutt.

en: Please enable Javascript to upload files.
nb: Vennligst aktiver Javascript for å laste opp filer.

en: Help
nb: Hjelp

en: Allowed
nb: Tillatt

en: Max. Filesize
nb: Maks filstørrelse

en: Filename
nb: Filnavn

en: Home
nb: Hjem

en: Select
nb: Velg

en: Versions
nb: Versjoner

en: By Date
nb: Etter dato

en: Any Date
nb: Alle datoer

en: Today
nb: I dag

en: Past 7 days
nb: Siste 7 dager

en: This Month
nb: Denne måneden

en: This year
nb: I år

en: By Type
nb: Etter type

en: All
nb: Alle

en: result
nb: resultat

en: results
nb: resultater

en: total
nb: totalt

en: Results
nb: Resultater

en: %(counter)s result | %(counter)s results
nb[0]: %(counter)s resultat
nb[1]: %(counter)s resultater

en: %(full_result_count)s total
nb: %(full_result_count)s totalt

en: Search
nb: Søk
