django-filebrowser - en to mn translation catalogue (89 entries)

en: Action applied successfully to '%s'
mn: '%s' үйлдэлийг хийж дууслаа.

en: Flip horizontal
mn: Хөндлөн хувирга

en: Flip vertical
mn: Босоо хувирга

en: Rotate 90° CW
mn: 90° эргүүл CW

en: Rotate 90° CCW
mn: 90° эргүүл CCW

en: Rotate 180°
mn: 180° эргүүл

en: Error finding Upload-Folder (site.storage.location + site.directory). Maybe it does not exist?
mn: Хуулах хавтас олдохгүй байна (site.storage.location + site.directory). Уг хавтасийг үүсгээгүй байж магадгүй.

en: The requested Folder does not exist.
mn: Хүссэн хавтас байхгүй байна.

en: The requested File does not exist.
mn: Хүссэн файл байхгүй байна.

en: You do not have permission to access this file!
mn: Энэ файлруу хандах эрх хүрэлцэхгүй байна!

en: Extension %(ext)s is not allowed. Only %(allowed)s is allowed.
mn: %(ext)s файлын өргөтгөлийг зөвшөөрөхгүй. Зөвхөн %(allowed)s эдгээрийг зөвшөөрнө.

en: Name
mn: Нэр

en: Only letters, numbers, underscores, spaces and hyphens are allowed.
mn: Зөвхөн үсэг, тоо, доогуур зураас, хоосон зай, дундуур зураасыг зөвшөөрнө.

en: The Folder already exists.
mn: Хавтас өмнө нь үүссэн байна.

en: Actions
mn: Үйлдэлүүд

en: The File already exists.
mn: Ийм файл өмнө нь үүссэн байна.

en: Folder
mn: Хавтас

en: Image
mn: Зураг

en: Video
mn: Бичлэг

en: Document
mn: Баримт

en: Audio
mn: Дуу

en: FileBrowser
mn: Файл хөтөч

en: The Folder %s was successfully created.
mn: Хавтас %s амжилттай үүслээ.

en: Permission denied.
mn: Эрх хүрэлцэхгүй байна.

en: Error creating folder.
mn: Хавтас үүсгэхэд алдаа гарлаа

en: New Folder
mn: Шинэ хавтас

en: Select files to upload
mn: Сонгосон файлуудыг хуул

en: Upload
mn: Хуул

en: Confirm delete
mn: Устгахыг баталгаажуул

en: Successfully deleted %s
mn: %s амжилттай утсгав.

en: Renaming was successful.
mn: Нэрийг амжилттай өөрчиллөө.

en: Error.
mn: Алдаа.

en: Currently
mn: Одоогоор

en: Change
mn: Өөрчил

en: Clear
mn: Цэврэл

en: Please correct the following errors.
mn: Дараах алдаануудыг засна уу.

en: The Name will be normalized by converting or stripping all non-standard characters.
mn: Файлын нэрийн стандарт биш тэмдэгтүүдийг хөрвүүлэх ба хасаж  үүснэ.

en: The Name will be converted to lowercase. Spaces will be replaced with underscores.
mn: Нэрийг жижиг үсгээр хоосон зайг доогуур зураас болгож хөрвүүлэнэ.

en: Submit
mn: Илгээх

en: File not found
mn: Файл олдсонгүй

en: Are you sure you want to delete "%(escaped_object)s"? All of the following items will be deleted:
mn: Та "%(escaped_object)s"-ийг устгахын хүсэж байна уу? Үүнтэй хамт дараах зүйлүүд утсах болно:

en: ... and %(escaped_object)s more Files.
mn: ... ба %(escaped_object)s бусад Файлууд.

en: Cancel
mn: Болих

en: Yes, I'm sure
mn: Тийм, Би итгэлтэй байна.

en: Edit
mn: Засах

en: Folder Information
mn: Хавтасын мэдээлэл

en: Date
mn: Огноо

en: File Information
mn: Файлын мэдээлэл

en: Filesize
mn: Файлын хэмжээ

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Image Versions
mn: Зургын хувилбарууд

en: Thumbnail
mn: Жижиг зураг

en: View Image
mn: Зураг үзэх

en: Delete
mn: Утсга

en: Save
mn: Хадгал

en: Save and continue editing
mn: Хадлалаад  үргэлжилүүлж засах

en: Drop files here to upload
mn: Хуулах файлуудаа сонгох

en: Upload a file
mn: Хуулах

en: Failed
mn: Алдаа

en: {file} has invalid extension. Only {extensions} are allowed.
mn: {file} төрөл буруу байна. Зөвхөн {extensions} төрлүүдийг зөвшөөрнө.

en: {file} is too large, maximum file size is {sizeLimit}.
mn: {file} файлын хэмжээ хэт том байна. Файлын дээд хэмжээ {sizeLimit} хэтрэж болохгүй.

en: {file} is too small, minimum file size is {minSizeLimit}.
mn: {file} файлын хэмжээ хэт бага байна. Файлын доод хэмжээ  {minSizeLimit} бага байж болохгүй.

en: {file} is empty, please select files again without it.
mn: {file} хоосон байна, энээс өөр файлууд сонгоно уу.

en: The files are being uploaded, if you leave now the upload will be cancelled.
mn: Файлуудыг хуулж эхлсэн байна хэрвээ та одоо энэ хуудасыг хаавал хуулалт цуцлагдах болно.

en: Please enable Javascript to upload files.
mn: Файлууд хуулахын тулд Javascript ийг идвэхжүүлнэ үү.

en: Help
mn: Тусламж

en: Allowed
mn: Зөвшөөрөгдсөн

en: Max. Filesize
mn: Файлын хэмжээний хязгаар.

en: Filename
mn: Файлын нэр

en: Home
mn: Эхлэл

en: Select
mn: Сонго

en: Versions
mn: Хувилбарууд

en: Filter
mn: Шүүлт

en: By Date
mn: Огноогоор

en: Any Date
mn: Бүх огноо

en: Today
mn: Өнөөдөр

en: Past 7 days
mn: Сүүлийн 7 өдөр

en: This Month
mn: Энэ сар

en: This year
mn: Энэ жил

en: By Type
mn: Төрлөөр

en: All
mn: Бүгд

en: result
mn: үр дүн

en: results
mn: үр дүн

en: total
mn: нийт

en: Type
mn: Төрөл

en: Results
mn: Үр дүн

en: %(counter)s result | %(counter)s results
mn[0]: %(counter)s үр дүн
mn[1]: %(counter)s үр дүн

en: %(full_result_count)s total
mn: нийт %(full_result_count)s

en: Search
mn: Хайх
