django-filebrowser - en to hu translation catalogue (89 entries)

en: Action applied successfully to '%s'
hu: Akció sikeresen végrehajtva ezen: '%s'

en: Flip horizontal
hu: Vízszintes tükrözés

en: Flip vertical
hu: Függőleges tükrözés

en: Rotate 90° CW
hu: Forgatás 90°-kal jobbra

en: Rotate 90° CCW
hu: Forgatás 90°-kal balra

en: Rotate 180°
hu: Forgatás 180°-kal

en: Error finding Upload-Folder (site.storage.location + site.directory). Maybe it does not exist?
hu: Nem található a feltöltés könyvtár (site.storage.location + site.directory). Lehet, hogy nem létezik?

en: The requested Folder does not exist.
hu: A keresett mappa nem létezik.

en: The requested File does not exist.
hu: A keresett fájl nem létezik.

en: You do not have permission to access this file!
hu: Nincs jogosultsága a fájl eléréshez!

en: Extension %(ext)s is not allowed. Only %(allowed)s is allowed.
hu: A %(ext)s kiterjesztés nincs engedélyezve. Csak a következő kiterjesztések engedélyezettek:  %(allowed)s.

en: Name
hu: Név

en: Only letters, numbers, underscores, spaces and hyphens are allowed.
hu: Csak betűk, számok, aláhúzás, szóköz és kötőjel lehet benne.

en: The Folder already exists.
hu: Ez a mappa már létezik.

en: Actions
hu: Akciók

en: The File already exists.
hu: Ez a fájl már létezik.

en: Folder
hu: Mappa

en: Image
hu: Kép

en: Video
hu: Videó

en: Document
hu: Dokumentum

en: Audio
hu: Hangfájl

en: FileBrowser
hu: Fájlkezelő

en: The Folder %s was successfully created.
hu: A mappa sikeresen létrehozva: %s.

en: Permission denied.
hu: Hozzáférés megtagadva.

en: Error creating folder.
hu: Hiba a mappa létrehozása közben.

en: New Folder
hu: Új mappa

en: Select files to upload
hu: Feltöltendő fájlok kiválasztása

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Confirm delete
hu: Törlés megerősítése

en: Successfully deleted %s
hu: Sikeresen törölve: %s

en: Renaming was successful.
hu: Az átnevezés sikeresen végrehajtva.

en: Error.
hu: Hiba.

en: Currently
hu: Jelenleg

en: Change
hu: Megváltoztat

en: Clear
hu: Takarít

en: Please correct the following errors.
hu: Kérjük javítsa az alábbi hibákat.

en: The Name will be normalized by converting or stripping all non-standard characters.
hu: A név normalizálva lesz, a nem standard karakterek átalakításával vagy eltávolításával.

en: The Name will be converted to lowercase. Spaces will be replaced with underscores.
hu: A név kisbetűssé lesz konvertálva. A szóközök aláhúzásra lesznek cserélve.

en: Submit
hu: Mehet

en: File not found
hu: Fájl nem található

en: Are you sure you want to delete "%(escaped_object)s"? All of the following items will be deleted:
hu: Biztosan törli ezt: "%(escaped_object)s"? A következő emelek lesznek vele együtt törölve:

en: ... and %(escaped_object)s more Files.
hu: ... és  %(escaped_object)s további fájl.

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Yes, I'm sure
hu: Igen, biztosan

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Folder Information
hu: Mappa információ

en: Date
hu: Dátum

en: File Information
hu: Fájl információ

en: Filesize
hu: Fájlméret

en: Size
hu: Méret

en: Image Versions
hu: Kép verziók

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: View Image
hu: Kép megtekintése

en: Delete
hu: Törlés

en: Save
hu: Mentés

en: Save and continue editing
hu: Mentés és szerkesztés folytatása

en: Drop files here to upload
hu: Húzza ide a fájlokat a feltöltéshez

en: Upload a file
hu: Fájl feltöltése

en: Failed
hu: Sikertelen

en: {file} has invalid extension. Only {extensions} are allowed.
hu: {file} kiterjesztése érvénytelen. Csak ezek a kiterjesztések használhatóak: {extensions}.

en: {file} is too large, maximum file size is {sizeLimit}.
hu: {file} túl nagy, a maximális fájlméret {sizeLimit}.

en: {file} is too small, minimum file size is {minSizeLimit}.
hu: {file} túl kicsi, a minimum fájlméret {minSizeLimit}.

en: {file} is empty, please select files again without it.
hu: {file} üres fájl, kérjük újra válassza ki a feltöltendőket enélkül.

en: The files are being uploaded, if you leave now the upload will be cancelled.
hu: A fájlok feltöltés alatt vannak, ha most elhagyja az oldalt, a feltöltés megszakad.

en: Please enable Javascript to upload files.
hu: Kérjük engedélyezze a javascripteket a fájlok feltöltéséhez.

en: Help
hu: Segítség

en: Allowed
hu: Engedélyezett

en: Max. Filesize
hu: Max. fájlméret

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Home
hu: Nyitóoldal

en: Select
hu: Kiválaszt

en: Versions
hu: Verziók

en: Filter
hu: Szűrés

en: By Date
hu: Dátum szerint

en: Any Date
hu: Bármilyen dátum

en: Today
hu: Ma

en: Past 7 days
hu: Utolsó 7 napban

en: This Month
hu: Ebben a hónapban

en: This year
hu: Ebben az évben

en: By Type
hu: Típus alapján

en: All
hu: Mind

en: result
hu: találat

en: results
hu: találat

en: total
hu: összesen

en: Type
hu: Típus

en: Results
hu: Találatok

en: %(counter)s result | %(counter)s results
hu[0]: %(counter)s találat
hu[1]: %(counter)s találat

en: %(full_result_count)s total
hu: %(full_result_count)s összesen

en: Search
hu: Keresés
