django-filebrowser - en to fa translation catalogue (90 entries)

en: Action applied successfully to '%s'
fa: عملیات با موفقیت انجام شد برای '%s'

en: Flip horizontal
fa: آینه افقی

en: Flip vertical
fa: آینه عمودی

en: Rotate 90° CW
fa: چرخش ۹۰ درجه در جهت ساعت

en: Rotate 90° CCW
fa: چرخش ۹۰ درجه در خلاف جهت ساعت

en: Rotate 180°
fa: چرخش ۱۸۰ درجه

en: Error finding Upload-Folder (site.storage.location + site.directory). Maybe it does not exist?
fa: پوشه آپلود (site.storage.location + site.directory) پیدا نشد. مطمئن شوید که این پوشه وجود دارد.

en: The requested Folder does not exist.
fa: پوشهٔ درخواستی وجود ندارد.

en: The requested File does not exist.
fa: پروندهٔ درخواستی وجود ندارد.

en: You do not have permission to access this file!
fa: اجازه دسترسی به این پرونده را ندارید!

en: Extension %(ext)s is not allowed. Only %(allowed)s is allowed.
fa: پسوند %(ext)s مجاز نیست. فقط %(allowed)s مجاز است.

en: Name
fa: نام

en: Only letters, numbers, underscores, spaces and hyphens are allowed.
fa: فقط حروف، عدد، زیرخط، فاصله و خط‌ربط مجاز هستند.

en: The Folder already exists.
fa: پوشه وجود دارد.

en: Actions
fa: عملیات‌ها

en: The File already exists.
fa: نام پرونده تکراری است.

en: Folder
fa: پوشه

en: Image
fa: تصویر

en: Video
fa: ویدئو

en: Document
fa: سند

en: Audio
fa: صوت

en: FileBrowser
fa: مرورگر پرونده

en: The Folder %s was successfully created.
fa: پوشه %s  با موفقیت ایجاد شد.

en: Permission denied.
fa: اجازه ندارید.

en: Error creating folder.
fa: خطا در ایجاد پوشه.

en: New Folder
fa: پوشه جدید

en: Select files to upload
fa: انتخاب پرونده برای بارگذاری

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Confirm delete
fa: تأیید حذف

en: Successfully deleted %s
fa: با موفقیت حذف شد %s

en: Renaming was successful.
fa: تغییر نام با موفقیت انجام شد.

en: Error.
fa: خطا.

en: Currently
fa: کنونی

en: Change
fa: تغییر

en: Clear
fa: پاک

en: Please correct the following errors.
fa: خطاهای زیر را اصلاح کنید.

en: The Name will be normalized by converting or stripping all non-standard characters.
fa: حروف غیراستاندارد از نام پرونده حذف خواهند شد

en: The Name will be converted to lowercase. Spaces will be replaced with underscores.
fa: در نام پرونده فاصله‌ها با زیرخط و حروف بزرگ با حروف کوچک جایگزین خواهند شد.

en: Submit
fa: ارسال

en: File not found
fa: پرونده وجود ندارد

en: Are you sure you want to delete "%(escaped_object)s"? All of the following items will be deleted:
fa: آیا مطمئن هستید به حذف "%(escaped_object)s"؟ تمامی اقلام ذیل حذف خواهند شد:

en: ... and %(escaped_object)s more Files.
fa: ... و  %(escaped_object)s فایل‌های بیشتر.

en: Cancel
fa: لغو

en: Yes, I'm sure
fa: بله، من مطمئن هستم.

en: Edit
fa: ویرایش

en: Folder Information
fa: اطلاعات پوشه

en: Date
fa: تاریخ

en: File Information
fa: اطلاعات پرونده

en: URL
fa: آدرس

en: Filesize
fa: حجم پرونده

en: Size
fa: حجم

en: Image Versions
fa: نسخه‌های تصویر

en: Thumbnail
fa: بند انگشتی

en: View Image
fa: دیدن تصویر

en: Delete
fa: حذف

en: Save
fa: ذخیره

en: Save and continue editing
fa: ذخیره و ادامه ویرایش

en: Drop files here to upload
fa: پرونده مورد نظرتان را با کلیکِ موس وارد این ناحیه کنید تا بارگذاری شود

en: Upload a file
fa: بارگذاری

en: Failed
fa: شکست

en: {file} has invalid extension. Only {extensions} are allowed.
fa: {file} پسوند غیر مجاز دارد. فقط {extensions} مجاز هستند.

en: {file} is too large, maximum file size is {sizeLimit}.
fa: {file} خیلی بزرگ است، حداکثر حجم فایل {sizeLimit}.

en: {file} is too small, minimum file size is {minSizeLimit}.
fa: {file} خیلی کوچک است, حداقل حجم فایل {minSizeLimit}.

en: {file} is empty, please select files again without it.
fa: {file} خالی است, دوباره فایل را انتخاب کنید بدون اون.

en: The files are being uploaded, if you leave now the upload will be cancelled.
fa: فایل‌ها در حال دانلود شدن هستند، اگر ترک کنید لغو خواهند شد.

en: Please enable Javascript to upload files.
fa: برای بارگذاری پرونده‌ها باید جاوااسکریپت را فعال کنید.

en: Help
fa: کمک

en: Allowed
fa: مجاز

en: Max. Filesize
fa: حداکثر حجم پرونده

en: Filename
fa: نام فایل

en: Home
fa: خانه

en: Select
fa: انتخاب

en: Versions
fa: نسخه‌ها

en: Filter
fa: فیلتر

en: By Date
fa: بر حسب تاریخ

en: Any Date
fa: هر تاریخی

en: Today
fa: امروز

en: Past 7 days
fa: هفتهٔ گذشته

en: This Month
fa: این ماه

en: This year
fa: امسال

en: By Type
fa: بر حسب نوع

en: All
fa: همه

en: result
fa: نتیجه

en: results
fa: نتیجه‌ها

en: total
fa: کل

en: Type
fa: نوع

en: Results
fa: نتیجه‌ها

en: %(counter)s result | %(counter)s results
fa[0]: %(counter)s نتیجه‌ها
fa[1]: %(counter)s نتیجه

en: %(full_result_count)s total
fa: %(full_result_count)s کلی

en: Search
fa: جست‌وجو
