django-filebrowser - en to cs translation catalogue (87 entries)

en: Action applied successfully to '%s'
cs: Akce byla úspěšně aplikována na '%s'

en: Flip horizontal
cs: Převrátit horizontálně

en: Flip vertical
cs: Převrátit vertikálně

en: Rotate 90° CW
cs: Rotovat o 90° podle směru hod. ručiček

en: Rotate 90° CCW
cs: Rotovat o 90° proti směru hod. ručiček

en: Rotate 180°
cs: Rotovat o 180°

en: The requested Folder does not exist.
cs: Požadovaná složka neeistuje.

en: The requested File does not exist.
cs: Požadovaný soubor neexistuje.

en: You do not have permission to access this file!
cs: Nemáte oprávnění přistupovat k danému souboru!

en: Extension %(ext)s is not allowed. Only %(allowed)s is allowed.
cs: Přípona %(ext)s není povolena. Pouze přípona %(allowed)s je povolena.

en: Name
cs: Jméno

en: Only letters, numbers, underscores, spaces and hyphens are allowed.
cs: Pouze písmena, číslice, podtržítka, mezery a pomlčky jsou povoleny.

en: The Folder already exists.
cs: Složka již existuje.

en: Actions
cs: Akce

en: The File already exists.
cs: Soubor již existuje.

en: Folder
cs: Složka

en: Image
cs: Obrázek

en: Document
cs: Dokument

en: Audio
cs: Hudba

en: FileBrowser
cs: Správce Souborů

en: The Folder %s was successfully created.
cs: Složka %s byla úspěšně vytvořena.

en: Permission denied.
cs: Přístup odepřen.

en: Error creating folder.
cs: Nelze vytvořit složka.

en: New Folder
cs: Vytvořit složku

en: Select files to upload
cs: Vyberte soubory pro nahrání

en: Upload
cs: Nahrát soubory

en: Confirm delete
cs: Potvrdit smazání

en: Successfully deleted %s
cs: Úspěšně smazán %s

en: Renaming was successful.
cs: Přejmenování bylo úspěšné.

en: Error.
cs: Chyba.

en: Currently
cs: Aktuálně

en: Change
cs: Změnit

en: Clear
cs: Vymazat

en: Please correct the following errors.
cs: Prosím opravte následující chyby.

en: The Name will be normalized by converting or stripping all non-standard characters.
cs: Jméno souboru bude upraveno tak, aby neobsahovalo nestandardní znaky.

en: The Name will be converted to lowercase. Spaces will be replaced with underscores.
cs: Jméno bude převedeno do malých písmen. Mezery budou nahrazeny podtržítkem.

en: Submit
cs: Odeslat

en: File not found
cs: Soubor nenalezen

en: Are you sure you want to delete "%(escaped_object)s"? All of the following items will be deleted:
cs: Opravdu chcete smazat"%(escaped_object)s"? Všechny následující položky budou smazány:

en: ... and %(escaped_object)s more Files.
cs: ... a %(escaped_object)s dalších souborů.

en: Cancel
cs: Storno

en: Yes, I'm sure
cs: Ano, Jsem si jist

en: Edit
cs: Ǔprava

en: Folder Information
cs: Informace o složce

en: Date
cs: Datum

en: File Information
cs: Informace o souboru

en: Filesize
cs: Velikost souboru

en: Size
cs: Velikost

en: Image Versions
cs: Velikosti obrázku

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: View Image
cs: Zobrazit obrázek

en: Delete
cs: Smazat

en: Save
cs: Uložit

en: Save and continue editing
cs: Uložit a pokračovat v úpravách

en: Drop files here to upload
cs: Vyberte soubor, který chcete nahrát

en: Upload a file
cs: Nahrát soubor

en: Failed
cs: Selhalo

en: {file} has invalid extension. Only {extensions} are allowed.
cs: {file} má chybnou příponu. Pouze přípony {extensions} jsou povoleny.

en: {file} is too large, maximum file size is {sizeLimit}.
cs: {file} je příliš veliký, maximální velikost souboru je {sizeLimit}.

en: {file} is too small, minimum file size is {minSizeLimit}.
cs: {file} je příliš malý, minimální velikost souboru je {minSizeLimit}.

en: {file} is empty, please select files again without it.
cs: {file} je prázdný, vyberte soubory znovu již bez tohoto souboru.

en: The files are being uploaded, if you leave now the upload will be cancelled.
cs: Soubory jsou práve nahrávány, pokud nyní opustíte tuto stránku, nahrávání bude přerušeno.

en: Please enable Javascript to upload files.
cs: Pro nahrání souborů je třeba mít povolej JavaScript.

en: Help
cs: Nápověda

en: Allowed
cs: Povolené

en: Max. Filesize
cs: Max. velikost souboru

en: Filename
cs: Jméno souboru

en: Home
cs: Domů

en: Select
cs: Vybrat

en: Versions
cs: Velikosti

en: Filter
cs: Filtr

en: By Date
cs: Podle data

en: Any Date
cs: Nezáleží

en: Today
cs: Dnes

en: Past 7 days
cs: Posledních 7 dní

en: This Month
cs: Tento měsíc

en: This year
cs: Tento rok

en: By Type
cs: Podle typu

en: All
cs: Všechny

en: result
cs: výsledek

en: results
cs: výsledky

en: total
cs: celkem

en: Type
cs: Typ

en: Results
cs: Výsledky

en: %(counter)s result | %(counter)s results
cs[0]: %(counter)s výsledek
cs[1]: %(counter)s výsledky
cs[2]: %(counter)s výsledků
cs[3]: %(counter)s výsledků

en: %(full_result_count)s total
cs: %(full_result_count)s celkem

en: Search
cs: Hledat
