django-filebrowser - en to ca translation catalogue (82 entries)

en: Action applied successfully to '%s'
ca: Acció aplicada amb èxit a '%s'

en: Flip horizontal
ca: Voltejar a horitzontal

en: Flip vertical
ca: Voltejar a vertical

en: Rotate 90° CW
ca: Rotar 90° sentit horari

en: Rotate 90° CCW
ca: Rotar 90° contrari al sentit horari

en: Rotate 180°
ca: Rotar 180°

en: Error finding Upload-Folder (site.storage.location + site.directory). Maybe it does not exist?
ca: Error cercant Carpeta de Pujades (site.storage.location + site.directory). Pot ser que no existeixi?

en: The requested Folder does not exist.
ca: La Carpeta demanada no existeix.

en: The requested File does not exist.
ca: El Fitxer demanat no existeix.

en: You do not have permission to access this file!
ca: No teniu permís per accedir a aquest fitxer!

en: Extension %(ext)s is not allowed. Only %(allowed)s is allowed.
ca: L'extensió %(ext)s no està permesa. Només %(allowed)s està permès.

en: Name
ca: Nom

en: Only letters, numbers, underscores, spaces and hyphens are allowed.
ca: Només es permeten lletres, números, guions, espais i guions.

en: The Folder already exists.
ca: La Carpeta ja existeix.

en: Actions
ca: Accions

en: The File already exists.
ca: El Fitxer ja existeix.

en: Folder
ca: Carpeta

en: Image
ca: Imatge

en: Video
ca: Vídeo

en: The Folder %s was successfully created.
ca: S'ha creat la Carpeta %s.

en: Permission denied.
ca: Permís denegat.

en: Error creating folder.
ca: Error creant la Carpeta.

en: New Folder
ca: Nova Carpeta

en: Select files to upload
ca: Seleccioneu fitxers a pujar

en: Upload
ca: Pujar

en: Confirm delete
ca: Confirmeu esborrat

en: Successfully deleted %s
ca: S'ha esborrat %s

en: Renaming was successful.
ca: S'ha renombrat.

en: Currently
ca: Actualment

en: Change
ca: Modificar

en: Clear
ca: Netejar

en: Please correct the following errors.
ca: Corregiu els següents errors.

en: The Name will be normalized by converting or stripping all non-standard characters.
ca: El Nom serà normalitzat converting o omitint tots els caràcters que no són estàndard.

en: The Name will be converted to lowercase. Spaces will be replaced with underscores.
ca: El Nom serà convertit a minúscules. Els espais seran substituïts per guions baixos.

en: Submit
ca: Enviar

en: File not found
ca: Fitxer no trobat.

en: Are you sure you want to delete "%(escaped_object)s"? All of the following items will be deleted:
ca: Segur que voleu esborrar "%(escaped_object)s"? Els següents elements seran esborrats:

en: ... and %(escaped_object)s more Files.
ca: ...i %(escaped_object)s Fitxers més.

en: Cancel
ca: Cancel·lar

en: Yes, I'm sure
ca: Sí, n'estic segur

en: Edit
ca: Editar

en: Folder Information
ca: Informació de Carpeta

en: Date
ca: Data

en: File Information
ca: Informació de Fitxer

en: Filesize
ca: Mida de Fitxer

en: Size
ca: Mida

en: Image Versions
ca: Versions de la Imatge

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: View Image
ca: Veure Imatge

en: Delete
ca: Esborrar

en: Save
ca: Desar

en: Save and continue editing
ca: Desar i continuar editant

en: Drop files here to upload
ca: Arrossegueu aquí els fitxer a pujar

en: Upload a file
ca: Pujar un fitxer

en: Failed
ca: Ha fallat

en: {file} has invalid extension. Only {extensions} are allowed.
ca: {file} té una extensió no vàlida. Només estan permeses {extensions}

en: {file} is too large, maximum file size is {sizeLimit}.
ca: {file} és massa llarg, la mida màxima de fitxer és {sizeLimit}.

en: {file} is too small, minimum file size is {minSizeLimit}.
ca: {file} és massa petit, la mida mínima de fitxer és {minSizeLimit}.

en: {file} is empty, please select files again without it.
ca: {file} està buit, torneu a seleccionar els fitxers sense aquest.

en: The files are being uploaded, if you leave now the upload will be cancelled.
ca: S'estan pujant els fitxers, si abandoneu ara la pujada es cancel·larà.

en: Please enable Javascript to upload files.
ca: Habiliteu Javascript per pujar fitxers.

en: Help
ca: Ajuda

en: Allowed
ca: Permès

en: Max. Filesize
ca: Mida màxima de fitxer

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Home
ca: Inici

en: Select
ca: Seleccionar

en: Filter
ca: Filtre

en: By Date
ca: Per Data

en: Any Date
ca: Qualsevol Data

en: Today
ca: Avui

en: Past 7 days
ca: Últims 7 dies

en: This Month
ca: Aquest mes

en: This year
ca: Aquest any

en: By Type
ca: Per Tipus

en: All
ca: Tot

en: result
ca: resultat

en: results
ca: resultats

en: Type
ca: Tipus

en: Results
ca: Resultats

en: %(counter)s result | %(counter)s results
ca[0]: %(counter)s resultat
ca[1]: %(counter)s resultats

en: Search
ca: Cercar
