django-filebrowser - en to bg_BG translation catalogue (88 entries)

en: Action applied successfully to '%s'
bg_BG: Дествие приложено успешно към  '%s'

en: Flip horizontal
bg_BG: Завърта хоризонтално

en: Flip vertical
bg_BG: Завърта вертикално

en: Rotate 90° CW
bg_BG: Завърта 90° по час.стрелка

en: Rotate 90° CCW
bg_BG: Завърта 90° срещу час.стрелка

en: Rotate 180°
bg_BG: Завърта 180°

en: Error finding Upload-Folder (site.storage.location + site.directory). Maybe it does not exist?
bg_BG: Грешка при търсене на Ъплоуд Папка (site.storage.location + site.directory). Вероятно не съществува?

en: The requested Folder does not exist.
bg_BG: Папката не съществува.

en: The requested File does not exist.
bg_BG: Файлът не съществува.

en: You do not have permission to access this file!
bg_BG: Нямате права за достъп до този файл!

en: Extension %(ext)s is not allowed. Only %(allowed)s is allowed.
bg_BG: Разширения %(ext)s не са разрешени. Само %(allowed)s са разрешени.

en: Name
bg_BG: Име

en: Only letters, numbers, underscores, spaces and hyphens are allowed.
bg_BG: Само букви, цифри, долни черти, интервали са позволени.

en: The Folder already exists.
bg_BG: Папката вече съществува.

en: Actions
bg_BG: Действия

en: The File already exists.
bg_BG: Файлът вече съществува.

en: Folder
bg_BG: Папка.

en: Image
bg_BG: Изображение

en: Video
bg_BG: Видео

en: Document
bg_BG: Документ

en: Audio
bg_BG: Аудио

en: FileBrowser
bg_BG: ФайлБраузър

en: The Folder %s was successfully created.
bg_BG: Папката %s беше създадена успешно.

en: Permission denied.
bg_BG: Достъп отказан.

en: Error creating folder.
bg_BG: Грешка при създаване на папка.

en: New Folder
bg_BG: Нова папка

en: Select files to upload
bg_BG: Изберете файлове за ъплоуд

en: Upload
bg_BG: Ъплоуд

en: Confirm delete
bg_BG: Потвърди изтриване

en: Successfully deleted %s
bg_BG: Успешно изтрити %s

en: Renaming was successful.
bg_BG: Преименуването беше успешно.

en: Error.
bg_BG: Грешка.

en: Currently
bg_BG: Текущо

en: Change
bg_BG: Промени

en: Clear
bg_BG: Изчисти

en: Please correct the following errors.
bg_BG: Моля коригирайте следните грешки.

en: The Name will be normalized by converting or stripping all non-standard characters.
bg_BG: Името трябва да се нормализира, като се преобразуват или отстранят всички нестандартни символи.

en: The Name will be converted to lowercase. Spaces will be replaced with underscores.
bg_BG: Името трябва да се преобразува в малки букви. Интервалите ще се заменят с подчертаващи символи.

en: Submit
bg_BG: Изпрати

en: File not found
bg_BG: Файлът не е намерен

en: Are you sure you want to delete "%(escaped_object)s"? All of the following items will be deleted:
bg_BG: Сигурени ли сте че желаете да изтриете "%(escaped_object)s"? Всичко посочено долу ще бъде изтрито:

en: ... and %(escaped_object)s more Files.
bg_BG: ... и %(escaped_object)s повече Файлове.

en: Cancel
bg_BG: Откажи

en: Yes, I'm sure
bg_BG: Да сигурен съм

en: Edit
bg_BG: Редакция

en: Folder Information
bg_BG: Информация за папка

en: Date
bg_BG: Дата

en: File Information
bg_BG: Информация за файл

en: Filesize
bg_BG: Размер на файл

en: Size
bg_BG: Размер

en: Image Versions
bg_BG: Версия на изображение

en: Thumbnail
bg_BG: Извадка

en: View Image
bg_BG: Виж изображение

en: Delete
bg_BG: Изтриване

en: Save
bg_BG: Запис

en: Save and continue editing
bg_BG: Запиши и продължи редакция

en: Drop files here to upload
bg_BG: Поставете файловете тук за ъплоуд

en: Upload a file
bg_BG: Качване.

en: Failed
bg_BG: Провал

en: {file} has invalid extension. Only {extensions} are allowed.
bg_BG: {file} е с невалидно разширение. Само {extensions} са разрешени.

en: {file} is too large, maximum file size is {sizeLimit}.
bg_BG: {file} е твърде голям, максималния размер е {sizeLimit}.

en: {file} is too small, minimum file size is {minSizeLimit}.
bg_BG: {file} е твърде малък, минималния размер е {minSizeLimit}.

en: {file} is empty, please select files again without it.
bg_BG: {file} е празен, моля изберете файловете отново без него.

en: The files are being uploaded, if you leave now the upload will be cancelled.
bg_BG: Файловете се ъплоудват, ако напуснете сега ъплоуда ще се откаже.

en: Please enable Javascript to upload files.
bg_BG: Моля активирайте Javascript за качване на файлове.

en: Help
bg_BG: Помощ

en: Allowed
bg_BG: Разрешен

en: Max. Filesize
bg_BG: Макс.файлов размер

en: Filename
bg_BG: Име на файл

en: Home
bg_BG: Начало

en: Select
bg_BG: Избери

en: Versions
bg_BG: Версии

en: Filter
bg_BG: Филтър

en: By Date
bg_BG: По Дата

en: Any Date
bg_BG: Всяка дата

en: Today
bg_BG: Днес

en: Past 7 days
bg_BG: Последните 7 дни

en: This Month
bg_BG: Този месец

en: This year
bg_BG: Тази година

en: By Type
bg_BG: По Тип

en: All
bg_BG: Всичко

en: result
bg_BG: резултат

en: results
bg_BG: резултати

en: total
bg_BG: общо

en: Type
bg_BG: Тип

en: Results
bg_BG: Резултати

en: %(full_result_count)s total
bg_BG: %(full_result_count)s общо

en: Search
bg_BG: Търси
