django-filebrowser - en to az translation catalogue (75 entries)

en: Action applied successfully to '%s'
az: "%s" üzərində əməliyyat uğurla həyata keçirildi.

en: Flip horizontal
az: Üfüqi çevir

en: Flip vertical
az: Şaquli çevir

en: Rotate 90° CW
az: Saat əqrəbi istiqamətində 90° döndər

en: Rotate 90° CCW
az: Saat əqrəbinin əksi istiqamətində 90° döndər

en: Rotate 180°
az: 180° döndər

en: The requested Folder does not exist.
az: Bu Qovluq mövcud deyil.

en: The requested File does not exist.
az: Bu Fayl mövcud deyil.

en: You do not have permission to access this file!
az: Bu fayldan istifadə etmək icazəniz yoxdur.

en: Extension %(ext)s is not allowed. Only %(allowed)s is allowed.
az: %(ext)s genişlənməsinə icazə yoxdur. Ancaq bunlara icazə var: %(allowed)s.

en: Name
az: Adı

en: Only letters, numbers, underscores, spaces and hyphens are allowed.
az: Ancaq hərf, rəqəm, altdan xətt, ağ və defis simvollarından istifadə etmək olar.

en: The Folder already exists.
az: Qovluq mövcud deyil.

en: Actions
az: Əməliyyatlar

en: The File already exists.
az: Belə Fayl artıq var.

en: Folder
az: Qovluq

en: Image
az: Şəkil

en: Document
az: Sənəd

en: FileBrowser
az: Faylbrauzer

en: The Folder %s was successfully created.
az: %s qovluğu yaradıldı.

en: Permission denied.
az: İcazə yoxdur.

en: Error creating folder.
az: Qovluğu yaradanda xəta baş verdi.

en: New Folder
az: Yeni qovluq

en: Select files to upload
az: Göndərmək üçün faylları seçin

en: Upload
az: Göndər

en: Confirm delete
az: Silməyi təsdiqlə

en: Successfully deleted %s
az: %s uğurla silindi

en: Renaming was successful.
az: Ad uğurla dəyişildi.

en: Error.
az: Xəta.

en: Currently
az: Hazırda

en: Change
az: Dəyiş

en: Clear
az: Təmizlə

en: Please correct the following errors.
az: Aşağıdakı səhvləri düzəldin.

en: The Name will be converted to lowercase. Spaces will be replaced with underscores.
az: Adı balaca hərflərlə veriləcək. Boşluqlar isə altdan xətt ilə əvəz olunacaq.

en: Submit
az: Göndər

en: File not found
az: Fayl tapılmadı

en: Are you sure you want to delete "%(escaped_object)s"? All of the following items will be deleted:
az: "%(escaped_object)s" silməkdə əminsiniz? Bütün bu faylların hamısı silinəcək:

en: ... and %(escaped_object)s more Files.
az: ... və %(escaped_object)s daha fayl.

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Yes, I'm sure
az: Hə, əminəm

en: Edit
az: Redaktə et

en: Folder Information
az: Qovluq haqda

en: Date
az: Tarix

en: File Information
az: Fayl haqda

en: Filesize
az: Faylın ölçüsü

en: Size
az: Ölçüsü

en: Image Versions
az: Şəklin versiyaları

en: Thumbnail
az: Rəsmcik

en: View Image
az: Şəkli göstər

en: Delete
az: Sil

en: Save
az: Yadda saxla

en: Save and continue editing
az: Yadda saxla və redaktəyə davam et

en: Help
az: Kömək

en: Allowed
az: Olar

en: Max. Filesize
az: Maksimum ölçü

en: Filename
az: Adı

en: Home
az: Ev

en: Select
az: Seç

en: Versions
az: Versiyaları

en: Filter
az: Filtr

en: By Date
az: Tarixə görə

en: Any Date
az: İstənilən tarix

en: Today
az: Bu gün

en: Past 7 days
az: Ötən 7 gün

en: This Month
az: Bu ay

en: This year
az: Bu il

en: By Type
az: Tipinə görə

en: All
az: Hamısı

en: result
az: nəticə

en: results
az: nəticə

en: total
az: yekun

en: Type
az: Tipi

en: Results
az: Nəticələr

en: %(full_result_count)s total
az: yekun %(full_result_count)s

en: Search
az: Axtar
